0 Adet
 
 
 
 

Naturaderm Çam Yağı 50 ml

Fiyatı düştüğünde e-posta ile haber ver
Naturaderm Çam Yağı 50 ml

"Naturaderm Çam Yağı 50 ml"

Naturaderm Çam Yağı 50 ml
 • Tek Çekim Fiyatı
 • 13.90 TL
 • Ürün Fiyatı
 • 13.90 TL
 • Piyasa Fiyatı
 • Havale ile
 • 13.55 TL
 
Adet
Favori Ürünlerinize Ekleyin
 
KAMPANYA

 

Özellikler
Yorumlar
Taksitler
İlgiliÜrünler
DEV KAMPANYA FIRSATINI KAÇIRMA!!!
 1 ADET  : 13,90 TL
 2 ADET  : 27,50 TL
 3 ADET  : 40,50 TL
 4 ADET  : 53,00 TL
 5 ADET  : 65,00 TL
 6 ADET  : 76,50 TL
 7 ADET  : 87,50 TL

8 ADET  : 98 TL


 

 Tanju Çolak Tavsiye Ediyor. İsviçre’den İthal Naturaderm Çam Yağı !

 

Türk futbol’unun efsane ismi “Tanju Çolak” güçlü ve sağlıklı saçlara naturaderm çam yağı ile kavuştu. “Tanju Çolak” tv’de yayınlanan spor programında saçlarını besleyen, güçlendiren, canlılık kazandıran naturaderm çam yağı 'nın etkilerden bahsetti. Efsane golcü saç problemlerinden şikayetçiydi. Sağlıklı saçlara sahip olmak isteyen “Tanju Çolak” Amerika, Avrupa ve Çin’den saç bakımı için bir çok ürün getirdiğini hiç birinden beklediği sonuç’u alamadığını dile getirdi. Saç problemi için çareler arayan Efsane futbolcu “Tanju Çolak” bir doktor tavsiyesi ile çam yağı ile tanıştığını, ilk başlarda önemsemediği sonra ise kullanmaya başladıktan sonra etkisini farkederek sonuçlarıdan memnun kaldığını belirtti. Efsane futbolcu, saç sorunları ile karşı karşıya olanlar, saçları’nın güçsüz, hacimsiz olmasından şikayet edenler için Naturaderm Çam Yağı 'nı kullanmalarını öneriyor. 6 seans’ta sağlık, hacim ve güç kazanan saçlar.

 

Altın ayakkabı Tanju Çolak’ın önerdiği Naturaderm Çam Yağı

 

Naturaderm çam yağı ile hayatımın en güzel golünü attım “Tanju Çolak”.

 

Çam yağı 'ının içeriği İsviçre’li bilim adamları tarafından uzun çalışmalar sonucu bulunmuş olan gelişmiş özel formüldür. Saç problemleri yaşayan, saçları’nın eski güç’ünü kaybettiğinden şikayet edenler için İsviçre’den ithal edilen naturaderm çam yağı ile saçlarınıza gerekli özeni gösterebilirsiniz.

 


Saç Problemi Nedenleri !

 

Beslenme alışkanlıkları, çevresel faktörler, genetik problemler (aile içi saç problemleri), vücut’taki demir eskikliği saçları olumsuz yönde etkileyerek saç sorunlarına neden olmaktadır. Saçlarınıza gerekli değeri naturaderm çam yağı ile verebilir, güçlü saç yapısına sahip olabilirsiniz.

 

Saç ve saç kökleri yeteri kadar beslenemediği taktirde saçlı deride saç problemleri ortaya çıkmaktadır. Güçlü ve hacim’li saçlara sahip olmanız için saç’ınızın ihtiyacı olan madde ve mineralleri içerisinde barıdıran çam yağı 'nın desteği ile saçlarınıza gerekli değeri gösterebilir sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz. Naturaderm çam yağı gıda takviyesidir.

 

Naturaderm Çam Yağı İçeriği !

 

İçindekiler : Çam yağı, sarımsak yağı, yılang yağı, saw palmetto, ginko biloba, çinko, biotin içeren gıda takviyesidir, tedavi amaçlı kullanılmaz, ilaç değildir.

 

 

Naturaderm Çam Yağı Kullanımı !

Naturaderm Çam Yağı Kullanımı !

 

Nasıl Kullanırım : Çam yağı 'nın önerilen 2 kullanım şekli vardır.

 

1- Temiz saç’a uygulanan naturaderm çam yağı damlalığı yardımı ile saç derisine yeteri kadar damlatılır. Saç diplerine parmak uçları ile masaj yapılarak sürülmesi sağlanan naturaderm çam yağı  saçta 30 dakika bekletildikten sonra yıkanır. Uygulama haftada 3 kez tekrar edilir.

 

2- İki adet naturaderm çam yağı 700 ml şampuan’a (350 ml şampuan’a – 50 ml çam yağı) karıştırılarılır. Oluşturulan karışım ile saçlar haftada 3 defa yıkanır.

 Düzenli kullanımda ürünün etkisi artış gösterecektir.

 

 

 Naturaderm çam yağı Erkekler ve Kadınlar için formülüze edilmiştir.Saçın Yeniden Oluşmasına Katkı Sağlayan Etki!
6 Seansta Saç güçlendirici ve çıkartıcı formülün patenti artık Türkiye'de!

tanju çolak önce ve sonra
{C}Naturaderm Çam Yağı sayesinde saç dökülmesinin artık çaresi var. Saç köklerinizin ve vücudunuzun ihtiyacı olan mineral ve maddeleri yeterince alamazsanız saçlarınızda dökülme ve saç köklerinizde güçsüzleşme meydana gelmektedir. Bu yüzden zaman geçtikçe saçlarınızın döküldüğünü ve güçsüzleştiğini gözle görülür şekilde hissedersiniz. Naturaderm Çam Yağı içerisinde saçınızın ihtiyacı olan tüm mineral ve maddeleri bulunduran 50 ml cam şişeden oluşmaktadır. Zengin içeriği ile dökülen saçlarınızı tekrardan kazanabilir ve cansızlaşan saçlarınızı güçlendirebilirsiniz. Naturaderm Çam Yağı kullanarak saçınızın ihtiyacı olan tüm mineralleri alabilirsiniz.
55.300 insan üzerinde yapılan klinik araştırmalar sonucunda Naturaderm Çam Yağı ’nın sürekli ve düzenli kullanımda saç dökülmesini önlediği, zayıflamış saç köklerini canlandırıp saça direnç, dolgunluk, parlaklık ve canlılık kazandırdığı kanıtlanmıştır.

Çam Yağı ’nın zengin içeriği ile dökülen saçlarınızı tekrardan kazanabilir ve cansızlaşan saçlarınızı güçlendirebilirsiniz. Naturaderm Çam Yağı kullanarak saçınızın ihtiyacı olan tüm mineralleri 6 seansta alabilirsiniz. Naturaderm Çam Yağı sayesinde saç dökülmeniz duracak ve de tekrardan saç oluşumu başlayacaktır. Uzmanlar tarafından etkinliği kanıtlanan Naturaderm Çam Yağı 'nın içeriği İsviçre'li bilim adamları tarafından bulunmuştur. Bu etkili formülün patenti artık Türkiye'de.

 

Naturaderm çam yağı saçlarınızı 6 Seansta Eski Gür ve Canlı Günlerine Kavuşturacak!
6 seans düzenli naturaderm Çam Yağı kullanımı sonucunda saç oluşumunda artış göstermekle birlikte, kullanıcıların saçlarında canlanma gözlenmektedir. Unutmayın, her yaşayan hücrenin ihtiyacı olan mineraller vardır. Saçınızın ihtiyacı olan çoğu mineraller Çam Yağı 'nın içerisinde bulunmaktadır. Bunlar Ylang Yağı, Sarımsak Yağı, Çam Yağı, Ginko Biloba, Çinko, Demir, Biotin.Saç çıkartıcı çam yağı
 

 • Filtre Seçenekleri
 • Kategorilere Göre
 • Banyo Keyfi,Saç Dökülmesi,Saç Bakım Ürünleri
 • Markalara Göre
 • Natura Derm

Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ürün Bilgisi
Adınız
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Varsa Kısa notunuz
Sabit Telefonunuz
Cep Telefonunuz
E-Posta
Önerilerinizi, yorumlarınızı, isteklerinizi ve hata bildirimleriniz ile ilgili ayrıntılarınızı aşağıya yazabilirsiniz. Sipariş, üyelik ve diğer sorularınız için iletişim formları sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Bu bölümde yazılan açıklamalar sitede yayınlanmaz. Yorumlarınızın sitede yayınlanması için lütfen yukarıdaki yorum ekle bölümünü kullanınız

Açıklamanız
E-Posta
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi

Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Markalar

Anket

Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz? (%)Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.